ساعت کاری: 9 صبح الی 3 بعد از ظهر

دست بیونیکی الکترونیکی ساخت انگلستان

تاریخ ۲۶ آبان ۱۴۰۲

 دست بیونیکی الکترونیکی ساخت انگلستان

دست بیونیکی الکترونیکی ساخت انگلستان

یک شرکت انگلیسی اخیراً یک دست مصنوعی بیونیکی را معرفی کرده است که مجهز به پردازشگرها و موتورهای متعدد است. این دست مصنوعی قادر است حرکات و نیروی خود را متناسب با نوع جسمی که در دست گرفته تنظیم کند و از افتادن اجسام جلوگیری کند.

در حال حاضر، شرکت‌های مختلفی در سراسر جهان دست‌های مصنوعی با توانایی انجام فعالیت‌های پیچیده را به بازار عرضه می‌کنند. این دست‌ها اغلب در مرحله آزمایش قرار دارند.

اخیراً، شرکت انگلیسی RSLSteeper یک دست بیونیکی الکترونیکی با عملکردی شبیه به دست طبیعی انسان معرفی کرده است و وارد رقابت‌های این حوزه شده است.

این دست مصنوعی دارای دو سنسور است که به باقیمانده عضلات اکستنسور و فلکسور متصل می‌شوند. هنگامی که فرد هر یک از عضلاتش را تکان می‌دهد، با تحریک سنسور مربوطه، دست نیز حرکت می‌کند. هر یک از انگشتان این دست مصنوعی دارای موتوری مجزا و میکروپردازشگرهایی است که می‌توانند توالی حرکت انگشتان را کنترل کرده و در صورت لغزش دست، قدرت انگشتان را برای نگه داشتن جسم افزایش می‌دهند.

همچنین کاربر می‌تواند با دست مقابل خود موقعیت شصت خود را تنظیم کند تا استفاده بهینه را هنگام گرفتن اجسام داشته باشد. برای زیبایی و حفظ ظاهر، یک دستکش با چند تن مختلف رنگی ساخته شده است تا نزدیکترین رنگ برای هر شخص انتخاب و روی پروتز نصب شود. این دستکش با دستکش سیلیکونی دست که برای هر کس تخصصی ساخته می‌شود تفاوتهای بسیار دارد.

مرکز تخصصی پروتز ظفر با سالها سابقه تولید انواع آتل ارتز و پروتز مانند ساخت انواع اندام مصنوعی ,پروتزانگشت,پروتزدست,پروتزپای بالای زانو,پروتزپای زیرزانو,گوش مصنوعی و انواع دست مصنوعی هوشمند شامل دست الکترونیک,دست مکانیکی و انگشت مصنوعی متحرک پاسخگوی سوالات شما در زمینه توانبخشی و اعضای مصنوعی می باشد

درمان نرمی غضروف کشکک زانو

مشاوره رایگانمشاوره رایگان پروتز تماس با ما